Trzecia porcja wrażeń

Trzecia porcja wrażeń! Nieprawdopodobne! Minęły już 2 tygodnie od naszego jubileuszu wydania 50 numeru gazetki UNSERE SCHULE, a nadal napływają do nas opinie oczarowanych uczestników. Zachowaliśmy oryginalną pisownię. Oto one:

 

Impreza była super! Takie jubileusze powinny być co chwilę! Super atmosfera, mili ludzie no i oczywiście dzień z najlepszym językiem świata! Dosłownie ubóstwiam tak cudowne dni i tak cudowne imprezy! ICH LIEBE DEUTSCH !!!! (N21)

 

Dzień 31.10.2012r. zapamiętam do końca życia. Był to dzień 50 jubileuszu wydania gazetki szkolnej Unsere Schule. Zorganizowana uroczystość bardzo mi się podobała. Było pięć stoisk z różnymi poleceniami, za które można było otrzymać plusy. Jest to dobry sposób na poznanie bliżej języka niemieckiego. (N35)

 

50 jubileusz szkolnej gazetki Unsere Schule bardzo mi się podobał. Moją ulubioną konkurencją było układanie mapy Niemiec z puzzli oraz pytania dotyczące gazetki i Niemiec. Polecam wszystkim kolejne jubileusze gazetki, bo to naprawdę świetna zabawa. (N35)

 

Niestety nie mogłam pojawić się osobiście na 50 Jubileuszu gazetki Unsere Schule, ale wiem, że straciłam bardzo fajną zabawę. Znajomi opowiadali mi o konkursach, w których można było zdobyć dodatkowe punkty, o świetnej muzyce i miłej atmosferze, która panowała w tym miejscu. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję, by sama się przekonać, że takie spotkanie może czegoś nauczyć i rozwinąć moją znajomość języka niemieckiego. Pozdrowienia dla Samorządu Szkolnego i jego Opiekuna, a gazetce pozostaje mi życzyć wielu takich jubileuszy. ;) (N35)

 

UNSERE SCHULE to moja ulubiona gazetka szkolna. Zawsze z niecierpliwością czekam na nowy numer. Więc bardzo się ucieszyłem kiedy na lekcji Niemieckiego dowiedziałem się że w szkolę odbędzie się uroczystość związana z jubileuszem 50 wydania numeru owej gazetki. Od tego momentu odliczałem minuty i dni do tego wspaniałego wydarzenia, wieczorami dużo rozmyślałem o tej ceremonii. W końcu nastał dzień niepowtarzalnego eventu. Wstałem wcześniej i wyszedłem do szkoły szybciej. Przez całą drogę biegłem, żeby jak najszybciej dostać się do szkoły, gdzie już czekały już na mnie konkursy perfekcyjnie przygotowane przez organizatorów. Tłumy oblegały stoiska z konkursami. Na twarzach ludzi było widać zadowolenie i zachwycenie. Był to idealny Jubileusz, który na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako wspaniałe wydarzenie. Do dziś z kolegą Łukaszem na każdej przerwie wspominamy tę uroczystość. (N35)

 

Jeżeli miałbym zacząć od wrażeń z Jubileuszu musiałbym zacząć od tego, że zostało to wyśmienicie zorganizowane . Zostały zorganizowane stoiska, na których była fenomenalna atmosfera, a pytania były dostosowane do poziomu wiedzy tak potrzebnego jak i znamienitego Języka jakim jest Język Niemiecki. Moje odczucia były takie .. : ' WOW" bo gdy zobaczyłem wystrój sali, gdy zobaczyłem tylu ludzi bawiących się znakomicie, z głośników wylatywały fajne piosenki, a unosząca się atmosfera święta dawała uczucie radości. Moim zdaniem była to fenomenalna i w pełni trafiona akcja! Mam nadzieję i chciałbym, aby takich Jubileuszy było znacznie więcej . :) Wir lieben alle Deutsch !!! (N26)

Uważam, że jubileusz gazetki był bardzo fajnie zorganizowany. Konkursy były ciekawe i fajne było to, że były one zrobione na różnych poziomach, przez co każdy mógł wziąć w nich udział. Była bardzo miło i podobało mi się:) (N35)

W dniu 31.10 odbył się jubileusz gazetki Unsere Schule. Był to dzień pasjonujący i pełen emocji. Wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale doznawali również przyjemności płynącej z nauki języka niemieckiego. Dzięki tej zabawie przerwy mijały w bardzo miłej atmosferze. Imprezy takie jak ta powinny być organizowane częściej, aby życie uczniów było bardziej ekscytujące. (N26)

 

31.10.2012 r. odbył się jubileusz wydania 50 numeru gazetki ,,Unsere Schule''. Impreza odbyła się w szkolnej świetlicy. Mieliśmy okazję wziąć udział w pięciu konkurencjach. Poprzez świetną zabawę mogliśmy zdobyć dodatkowe plusy, a nawet bonus z języka niemieckiego. Uważam, że impreza była udana. (N35)

 

Dnia 31 października odbył się w naszej szkole jubileusz gazetki szkolnej. Było co świętować - 50 wydanie gazetki szkolnej, wydawanej od 2006 r. Sama gazetka Unsere Schule jest bardzo interesująca, pełna ciekawostek, dlatego jubileusz brzmiał bardzo obiecująco - i chyba nikogo nie zawiódł. Impreza była znakomita, pełna atrakcji. Pięć konkursów w których udział mógł wziąć każdy - bez względu na poziom języka niemieckiego. Każdy czuł się luźno dzięki niesamowitej atmosferze i wpadającej w ucho muzyce. Takich imprez tylko więcej! (N35)

 

Konkurs, który odbył się z okazji jubileuszu 50-tego wydania gazetki “UNSERE SCHULE” był dobrze zorganizowany i przeprowadzony w milej atmosferze. Była możliwość wzięcia udziału w konkursach, co pozwalało nam udoskonalić j.niemiecki, a także zdobyć plusy, które dawały nam bonusowe punkty. Muzyka, która leciała w tle wyśmienicie pasowała do całości. (N35)

 

Ostatniego dnia października odbył się długo oczekiwany jubileusz gazetki szkolnej „Unsere Schule”, wydawanej niezmiennie pod nadzorem mgr Pajewskiego. Co miesiąc dzięki gazetce poznajemy nowe słówka i dowiadujemy się, co działo się w naszej szkole, a najlepsze jest to, że artykuły pisane są po niemiecku. W sali, gdzie odbywał się jubileusz było rozwieszonych 50-siąt numerów „Unsere Schule”, możnaby było je czytać cały dzień i noc. Uczestnicy brali udział w pięciu konkurencjach związanych z treścią gazetek oraz krajami niemieckojęzycznymi. Najbardziej podobało mi się stanowisko, gdzie można było ułożyć puzzle – mapę Niemiec. Kolejnym plusem było to, że całej imprezie towarzyszyła muzyka, więc klimat od razu był lepszy niż, gdyby jej nie było. Każdy, kto wziął udział w przynajmniej trzech konkurencjach i udowodnił to kartą uczestnika, otrzymywał 1 bonus z j. niemieckiego. Gratuluję wszystkim, którzy przygotowywali tę uroczystość, widać było, że się do tego przyłożyli i wyszło im najlepiej, jak mogło. A gazetce życzę oby przeżyła kolejne pięćdziesiąt numerów, a nawet więcej. (N35)

 

Dnia 31 października bieżącego roku w szkolnej świetlicy odbył się jubileusz wydania pięćdziesiątej gazetki szkolnej, prowadzonej przez uczniów naszej szkoły pod nadzorem mgr Konrada Pajewskiego. W świetlicy zostały przygotowane quizy i zadania dla uczniów, dotyczące wszystkich numerów gazetki. Mogliśmy między innymi: odpowiadać na pytania po niemiecku, układać z puzzli mapę Niemiec i wiele innych. Za każde prawidłowo zrobione zadanie dostawaliśmy plusy i z ich uzyskania mogliśmy zdobyć jeden dodatkowy punkt z języka niemieckiego. To wydarzenie bardzo mi się podobało ponieważ przy ogromnej zabawie i miłej atmosferze mogliśmy pochwalić się swoją wiedzą z gazetki i języka niemieckiego oraz uzyskać dodatkowe punkty.