Wrażenia z imprezy

 

Uczestnicy jubileuszu wydania 50 numeru gazetki UNSERE SCHULE postanowili podzielić się swoimi wrażeniami z tego wyjątkowego święta. Zachowana została oryginalna pisownia. Oto te wrażenia:

 

50 wydanie gazetki szkolnej w świetlicy było najfajniejszym i spektakularnym wydarzeniem, na którym się najlepiej bawiłem. Chciałbym, żeby kolejne wydania gazetki były rozpoczynane takimi imprezami. Te wspomnienia nigdy nie znikną z mojej pamięci.

NIECH ŻYJE UNSERE SCHULE !!!!!!!!!!!!!!!!! (N26)

 

Odkąd dowiedzieliśmy się o jubileuszu Unsere Schule, to wraz z kolegami nie mogliśmy spać w nocy, nie mogąc się doczekać. Kiedy nareszcie nadszedł czas Jubileuszu to cała szkoła była sparaliżowana, każdy pragnął uczestniczyć w tym cudownym święcie. Ludzie ustawiali się w długie kolejki, by dotrzeć do niesamowitych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania. Czas spędzony w kolejce każdy dobrze wspomina, bo można było posłuchać wspaniałej niemieckiej muzyki bardzo dobrze dobranej. Była to niesamowita okazja to przećwiczenia swoich umiejętności ze znajomości języka niemieckiego oraz zapoznaniem się z pierwszymi numerami gazetki Unsere Schule, która działa od 2006 roku. Myślę, że zdecydowana większość uczestników będzie najmilej wspominać dzień jubileuszu Unsere Schule ze wszystkich dni spędzonych w szkole. Takie dni jeszcze bardziej motywują uczniów do nauki Języka Niemieckiego. Należy przy tym podkreślić, że nie doszłoby do tego gdyby nie założyciel gazetki Unsere Schule PAN mgr Konrad Pajewski. (N26)

 

Bardzo mi się podobała dzisiejsza uroczystość jubileuszu wydania 50 numeru gazetki UNSERE SCHULE. Były interesujące konkursy, w niektórych nawet uczestniczyłam. Jestem zadowolona z dzisiejszego dnia. Jest to dobry sposób na poznanie bliżej języka niemieckiego. (N26)

 

31.10.2012 - tę datę zapamiętam do końca życia. Ten wspaniały dzień minął mi bardzo cudownie, ponieważ odbyto się wtedy wielkie święto: Jubileusz gazetki "Unsere Schule". Odkąd wiedziałem, że Jubileusz ma się odbyć, nie spałem w nocy. Kiedy przyszedłem do szkoły, od razu udałem się do świetlicy, aby zobaczyć jak przygotowują Jubileusz. Na przerwie 10-minutowej poszedłem, aby się zapisać. Wszystko wyglądało tam tak cudownie. Mogłem zobaczyć na ścianie powywieszane wszystkie numery gazetki, obsługa przy stolikach była niesamowita, zawsze chętna do pomocy i znała się na rzeczy. Muzyka, jaką tam słyszałem, to miód dla uszu, do tej pory nucę sobie niektóre kawałki, które były tam puszczane. Nie zapomnę tego dnia nigdy. Oby więcej takiej zabawy i takich Jubileuszy. Szczególne podziękowania powinny trafić do opiekuna gazetki, który przygotował to przecudowne święto, w którym mogłem uczestniczyć. Pozdrawiam. Ich liebe Deutsch!!! (N26)

Dnia 31.10.2012 r. w naszej szkole odbył się jubileusz wydania gazetki Unsere Schule. Brałam udział w różnych konkursach. Zorganizowana uroczystość bardzo mi się podobała. Moim zdaniem jest to dobry pomysł na zaciekawienie młodzieży językiem niemieckim, świadczy o tym ilość osób, która wzięła udział w tym evencie. Strzał w dziesiątkę! Pozdrawiam. (N26)

 

Dnia 31.10.2012 roku w naszej szkole odbyło się SUPER wydarzenie, mianowicie jubileusz gazetki ,,Unsere Schule''. Całość odbyła się w świetlicy szkolnej wszystko było wspaniale przygotowane. Było tam pięć stoisk z różnymi zadaniami, za które mogliśmy otrzymywać plusy. Stoiska były bardzo ciekawe i sprawdzały nasza wiedzę z Języka Niemieckiego. W tle leciała genialna muzyka niemiecka (słyszeliśmy np. Matthiasa Reima), przy której również mogliśmy potańczyć . To wydarzenie było GENIALNE. DZIĘKUJĘ...!!! (N26)

 

Impreza z okazji jubileuszu 50 gazetki była bardzo fajna. Bardzo podobał mi sie pomysł z rozmieszczeniem wszystkich gazetek nie po kolei po całej sali, choć szukanie jednej gazetki konkretnego numeru trochę trwało, ale można było przeczytać lub przejrzeć stare numery. Jedyną wadą było to, że impreza trwała tylko do 12:00. Myślę, że impreza powinna była trwać cały dzień, bo do południa niektórzy jeszcze śpią i nie pamiętali, że coś było. Pozdrawiam (N21)

 

Niestety nie miałam okazji uczestniczyć w Jubileuszu gazetki szkolnej, ponieważ zachorowałam. Z opowieści koleżanek słyszałam, że było bardzo fajnie. Zorganizowane były ciekawe konkursy, w których można było się dużo dowiedzieć o Naszej Gazetce Szkolnej. Moje koleżanki najmilej wypominały puzzle i odpowiadanie na pytania. Gdybym tylko mogła, na pewno wzięłabym udział tym jubileuszu. (N26)

 

Dnia 31.10.12 r. odbyła sie uroczystość Jubileuszu wydania 50 numeru gazetki UNSERE SCHULE. Pomysłodawcą tego wspaniałego projektu był Pan mgr Konrad Pajewski. Udało mi się zrealizować 2 z 5 zadań, dzięki którym pogłębiłam swoją wiedzę na temat krajów niemieckojęzycznych i gazetki naszej szkoły. Pozdrawiam :) (N26)

Dnia 31 października w świetlicy szkolnej odbyły się konkursy związane z jubileuszem gazetki szkolnej Unsere Schule. Na lekcjach i przerwach można było wykonać poszczególne zadania (np. ułożyć puzzle z mapą Niemiec, odpowiedzieć na kilka pytań związanych z krajami niemieckojęzycznymi, czy wyszukać kilka informacji z danego numeru gazetki). Po zdobyciu kilku podpisów od uczniów, którzy przeprowadzali dane konkurencje możliwe było zdobycie nagrody w formie bonusa na lekcji języka niemieckiego. Bardzo mi się podobało i chciałabym, żeby częściej były organizowane takie imprezy. (N26)

 

Dnia 31.10.12r. odbył się w naszej szkole jubileusz wydania 50 numeru gazetki szkolnej Unsere Schule. Impreza była bardzo udana, ponieważ było dużo ciekawych atrakcji, konkursów i dobrej muzyki. Można było także zdobyć dodatkowe punkty z języka niemieckiego. Uważam, ze impreza była wyjątkowa i mam nadzieję, że w naszej szkole będzie takich więcej. (N26)

 

Dnia 31.10.2012 odbyła sie 50 rocznica gazetki szkolnej. Odbyły się rożne konkursy związane z językiem niemieckim. Wszyscy się świetnie bawiliśmy. Mam nadzieję że p.K.Pajewski częściej będzie organizował takie zabawy, abyśmy mogli się dowiedzieć czegoś więcej o krajach niemieckojęzycznych. (N26)

 

Zabawa była bardzo udana. Czekamy na 100 wydanie. (N26)

 

Dnia 31.10.12 odbyło się w naszej szkole święto gazetki szkolnej Unsere Schule. W świetlicy szkolnej można było odpowiedzieć na pytania związane z krajami niemieckojęzycznym i ułożyć mapę Niemiec. Dzięki temu można było zdobyć jeden dodatkowy punkt. Zabawa była bardzo udana. Oby w naszej szkole było więcej świąt związanych z Językiem Niemieckim. (N26)