Wrażenia z imprezy

Uczestnicy jubileuszu wydania 50 numeru gazetki UNSERE SCHULE postanowili podzielić się swoimi wrażeniami z tego wyjątkowego święta. Zachowana została oryginalna pisownia. Oto te wrażenia:

50 wydanie gazetki szkolnej w świetlicy było najfajniejszym i spektakularnym wydarzeniem, na którym się najlepiej bawiłem. Chciałbym, żeby kolejne wydania gazetki były rozpoczynane takimi imprezami. Te wspomnienia nigdy nie znikną z mojej pamięci.

NIECH ŻYJE UNSERE SCHULE !!!!!!!!!!!!!!!!! (N26)

Odkąd dowiedzieliśmy się o jubileuszu Unsere Schule, to wraz z kolegami nie mogliśmy spać w nocy, nie mogąc się doczekać. Kiedy nareszcie nadszedł czas Jubileuszu to cała szkoła była sparaliżowana, każdy pragnął uczestniczyć w tym cudownym święcie. Ludzie ustawiali się w długie kolejki, by dotrzeć do niesamowitych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania. Czas spędzony w kolejce każdy dobrze wspomina, bo można było posłuchać wspaniałej niemieckiej muzyki bardzo dobrze dobranej. Była to niesamowita okazja to przećwiczenia swoich umiejętności ze znajomości języka niemieckiego oraz zapoznaniem się z pierwszymi numerami gazetki Unsere Schule, która działa od 2006 roku. Myślę, że zdecydowana większość uczestników będzie najmilej wspominać dzień jubileuszu Unsere Schule ze wszystkich dni spędzonych w szkole. Takie dni jeszcze bardziej motywują uczniów do nauki Języka Niemieckiego. Należy przy tym podkreślić, że nie doszłoby do tego gdyby nie założyciel gazetki Unsere Schule PAN mgr Konrad Pajewski. (N26)

Bardzo mi się podobała dzisiejsza uroczystość jubileuszu wydania 50 numeru gazetki UNSERE SCHULE. Były interesujące konkursy, w niektórych nawet uczestniczyłam. Jestem zadowolona z dzisiejszego dnia. Jest to dobry sposób na poznanie bliżej języka niemieckiego. (N26)

31.10.2012 - tę datę zapamiętam do końca życia. Ten wspaniały dzień minął mi bardzo cudownie, ponieważ odbyto się wtedy wielkie święto: Jubileusz gazetki "Unsere Schule". Odkąd wiedziałem, że Jubileusz ma się odbyć, nie spałem w nocy. Kiedy przyszedłem do szkoły, od razu udałem się do świetlicy, aby zobaczyć jak przygotowują Jubileusz. Na przerwie 10-minutowej poszedłem, aby się zapisać. Wszystko wyglądało tam tak cudownie. Mogłem zobaczyć na ścianie powywieszane wszystkie numery gazetki, obsługa przy stolikach była niesamowita, zawsze chętna do pomocy i znała się na rzeczy. Muzyka, jaką tam słyszałem, to miód dla uszu, do tej pory nucę sobie niektóre kawałki, które były tam puszczane. Nie zapomnę tego dnia nigdy. Oby więcej takiej zabawy i takich Jubileuszy. Szczególne podziękowania powinny trafić do opiekuna gazetki, który przygotował to przecudowne święto, w którym mogłem uczestniczyć. Pozdrawiam. Ich liebe Deutsch!!! (N26)