Wyniki zadań, testów itd.

WYNIKI ZADAŃ, TESTÓW itd.

 

Aktualizowano: 13.11.2017

 

W tym miejscu znajdziecie bieżące punkty za zadania, kartkówki, testy oraz aktualne informacje dla moich grup. Podawane są tylko inicjały osób i punkty, które zostały uzyskane. Zakładka do tego artykułu znajduje się w dziale "język niemiecki". 

Kartkówka N39-5 Gr.1 Przetłumacz zdania w Konjunktiv II: 1.Byłbym jutro w na zajęciach o 8 rano. 2.Zamiast śniadania wypiłbym chętnie mleko z kubka. 3.W przyszłym roku zamieszkałbym chętnie w Szwajcarii. 4.Podczas zabawy biegałbym wczoraj wokół drzewa, gdybym chciał. 5.To byłyby kwiaty ode ciebie dla mnie, gdybyś je wczoraj kupił. 6.Poszedłbym wczoraj z nimi do baru, gdybym miał pieniądze.

Kartkówka N39-5 Gr.2 Przetłumacz zdania Konjunktiv II: 1.Pożyczałbym pieniądze od przyjaciela, gdybym w przyszłości był bez pracy. 2.Położyłbym jutro dywan na podłodze obok fotela. 3. Dojechałbym pojutrze do 12 do Frankfurtu. 4. Samolot latałby przez godzinę nad miastem, gdyby miał wczoraj paliwo. 5.Z powodu przeziębienia leżałbym wczoraj w łóżku. 6.Skosiłbym wczoraj trawę, gdybym miał czas.

Kartkówka N39-5 Gr.3 Przetłumacz zdania Konjunktiv II: 1.Zadanie na jutro zrobiłbym w kuchni. 2.Mieszkałbym chętnie wkrótce u babci przy ulicy Kwiatowej. 3.Przyszedłbym jutro do ciebie dopiero po kolacji. 4.Szedłbym wczoraj przez most nad rzeką, gdybym tego chciał. 5.Poszedłbym z nim wczoraj do teatru, gdybym nie pojechał do dziewczyny. 6.Napisałbym wczoraj list dla niej, gdybym nie zasnął.